Inspiracje | Poradnik | Ślub i Wesele

Ślub w odcieniach fioletu – perfekcyjny manicure z Wedding Shades od NeoNail #2

23 maja 2018

Maj to miesiąc kwitnącego bzu, który przypomina o zbliżającym się lecie. Jak lato to i sezon weselny w pełni. Jeśli stoisz właśnie przed wyborem motywu przewodniego swojego ślubu to spieszę z pomocą i chciałabym Ci dzisiaj pokazać, jak piękne może być wesele w odcieniach fioletu!

Śluby i wesela rządzą się swoimi prawami, staramy się żeby był to najpiękniejszy dzień w życiu. Niezbędnym elementem jest oczywiście dekoracja z motywem przewodnim, który pozwoli osiągnąć efekt jedności. Sezon letni, a w szczególności maj wydają się być idealnym okresem na wesela z fioletem w tle. Lilia, lawenda, fiolet, jasny fiolet, zgaszony fiolet…ciężko się zdecydować, ale i warto! Odcienie fioletu to jeden z częściej wybieranych kolorów przewodnich na wesela, może nie bez przyczyny, ponieważ jest to kolor często wiązany z luksusem. Fani odcienia lawendy to osoby dowcipne, tolerancyjne, kreatywne i kulturalne. 🙂


 

Kolor to najprostszy i jednocześnie najbardziej efektowny sposób na nadanie charakteru na naszym ślubie i weselu. Możemy łączyć odcienie jednego koloru lub zaszaleć i skorzystać z kilku zupełnie różnych barw. Tylko od nas zależy natężenie kolorów, możemy zdecydować się na szaleństwo i całą salę zamienić w fioletową plamę lub postawić na akcenty, takie jak fioletowa wiązanka, manicure czy wstążka w talii.


W zeszłym roku pokazywałam Wam, jak cudowny klimat może stworzyć wesele z motywem bzu, dzisiaj chciałabym się skupić na akcentach i pokazać, jak ważne w tym wszystkim są detale. Fryzura, makijaż i manicure wraz z wymarzoną sukienką tworzą magiczną całość Panny Młodej. Jeśli fiolet jest Twoim motywem przewodnim, ale nie wiesz, jaki manicure do niego dobrać to szczerze polecam ślubną paletę kolorów Wedding Shades od NeoNail. Wszystkie kolory możecie zobaczyć w moim wcześniejszym wpisie lub na stronie www.weddingshades.neonail.pl .

Moja druga propozycja jest zupełnie różna od poprzedniej. Tym razem postawiłam na 3 kolory: dwa z nich pochodzą z palety Wedding Shades: delikatny róż French Pink Medium i cudownie mieniący się srebrny Shining Diamonds oraz pastelowy fiolet Thistle. To opcja dla szalonych panien młodych, które mają już dość jednolitych paznokci i baby boomera. Wasz ślubny manicure wcale nie musi być nudny!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *