Inspiracje | Przygotowania | Ślub i Wesele

Ślub w kolorze dusty blue

5 kwietnia 2018

Idealny podczas ciepłych, letnich dni, jak i zimowego wieczoru. Wychodząc na przeciw schematom, które możemy znaleźć na wszystkich ślubnych stronach uważam, że świetnie sprawdzi się nie tylko podczas zimowych dni, ale i upalnego lata tworząc zachwycający klimat…

Przyznaje się, że jest ostatnio moim małym odkryciem, dlatego chętnie dzielę się z Wami moimi inspiracjami. Może któraś z Was stoi właśnie przed wyborem koloru i skusi się na te piękne barwy, które prezentują się nieziemsko i tworzą magiczny klimat dla małych księżniczek. Ten kolor kojarzy mi się z dzieciństwem i bajkami Disney’a. Czemu, więc nie stworzyć swojego własnego królestwa na ten jeden dzień? Śmiało można powiedzieć, że ma przewagę nad kolorem różowym, jaką? Jest neutralny dla kobiet i mężczyzn. Pozwala wyczarować bajeczną atmosferę nie zabierając męskości Twojemu narzeczonemu. Czyż nie jest to opcja idealna?

Czym właściwie jest ten tajemniczo brzmiący kolor? Najłatwiej można go określić, jako połączenie niebieskiego i szarego. Taka mieszanka tworzy ten niezwykły, romantyczny kolor idealny na motyw przewodni wesela. Można go łączyć z szarościami, niezniszczalną bielą, kolorami brzoskwiniowym i pudrowym, dobrze mu też w towarzystwie granatu. Zobaczcie sami:

Co myślicie o ślubie i weselu w takich kolorach? Podoba Wam się? Dajcie znać!:)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *