Ślub Handmade

Wieczór panieński – pomysł na podziękowanie dla dziewczyn

24 lipca 2018

Ostatnio coraz bardziej modne staje się dawanie drobnych upominków dla dziewczyn, które biorą udział w wieczorze panieńskim. Zwyczaj ten przywędrował do nas oczywiście z zachodu. Tym razem to dla mnie strzał w 10! Uważam, że to naprawdę świetna rzecz i warto ją wykorzystać!

Jeśli chcesz podziękować swoim przyjaciółkom za zorganizowanie Twojego wieczoru panieńskiego, ale nie masz pomysłu, to przychodzę z odsieczą! Przygotowałam mini-gifty, które zrobisz minimalnym nakładem pracy. Wystarczy sztywny papier (techniczny), szablon i pomadka Eos. To właśnie ona jest gwiazdą i stanowi wcześniej wspomniany prezent. Sam pomysł widziałam kiedyś w formie zaproszeń, stwierdziłam, że taka pomadka to uniwersalny gadżet i byłaby fajnym sposobem na miłe podziękowanie. Tym sposobem stworzyłam dla Was grafikę, która idealnie pasuje do rozmiarów jajeczka Eos 🙂 Wystarczą 3 proste kroki:

Do przygotowania podziękowań potrzebne Ci będą:

  1. wydrukowane szablony, najlepiej na sztywnym papierze, które pobierzesz tutaj – do wyboru 4 różne teksty!,
  2. nożyczki,
  3. pomadki Eos.

Krok 1:

Wytnij szablon według czarnych linii, dzięki czemu osiągniesz idealny rozmiar Twojego podziękowania.

Krok 2:

Wytnij przestrzeń w środku pierścionka!

Krok 3:

Odpakuj pomadkę, odkręć zakrętkę, przełóż dolną część szminki od zewnętrznej części podziękowania i następnie zakręć nakrętkę od góry. Gotowe! Pomadka dobrze trzyma się kartki, więc nie musisz się martwić, że się zsunie. 🙂

Moje dziewczyny były zadowolone i było im bardzo miło, że pomyślałam o małym upominku dla nich 🙂

 

 

      1. Jeśli szablon wydrukował Ci się na całą stronę A4, to drukarka musiała zmienić ustawienia. Na zdjęciu jest kartka w rozmiarze A4, na której wydrukowany jest szablon i jak widzisz, jest to dość mała karteczka, nie mam pojęcia, ile dokładnie ma cm. Spróbuj wejść w ustawienia drukarki, być może masz ustawioną opcję „Dopasuj do strony”, co powoduje, że po wydrukowaniu wychodzi taka wielka.

  1. Kto nie lubi takich wdzięcznych upominków? Pomysł sam w sobie genialny a prezent bardzo kreatywny i spersonalizowany, z pewnością obdarowane zachwycone. Do pomysłów warto dorzucić drobne zawieszki z grawerami np. z inicjałami wszystkich przyjaciółek albo drobne przekąski w fantazyjnych opakowaniach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *