Ślub Handmade

Wieczór panieński – pomysł na podziękowanie dla dziewczyn

24 lipca 2018

Ostatnio coraz bardziej modne staje się dawanie drobnych upominków dla dziewczyn, które biorą udział w wieczorze panieńskim. Zwyczaj ten przywędrował do nas oczywiście z zachodu. Tym razem to dla mnie strzał w 10! Uważam, że to naprawdę świetna rzecz i warto ją wykorzystać!

Jeśli chcesz podziękować swoim przyjaciółkom za zorganizowanie Twojego wieczoru panieńskiego, ale nie masz pomysłu, to przychodzę z odsieczą! Przygotowałam mini-gifty, które zrobisz minimalnym nakładem pracy. Wystarczy sztywny papier (techniczny), szablon i pomadka Eos. To właśnie ona jest gwiazdą i stanowi wcześniej wspomniany prezent. Sam pomysł widziałam kiedyś w formie zaproszeń, stwierdziłam, że taka pomadka to uniwersalny gadżet i byłaby fajnym sposobem na miłe podziękowanie. Tym sposobem stworzyłam dla Was grafikę, która idealnie pasuje do rozmiarów jajeczka Eos 🙂 Wystarczą 3 proste kroki:

Do przygotowania podziękowań potrzebne Ci będą:

  1. wydrukowane szablony, najlepiej na sztywnym papierze, które pobierzesz tutaj – do wyboru 4 różne teksty!,
  2. nożyczki,
  3. pomadki Eos.

Krok 1:

Wytnij szablon według czarnych linii, dzięki czemu osiągniesz idealny rozmiar Twojego podziękowania.

Krok 2:

Wytnij przestrzeń w środku pierścionka!

Krok 3:

Odpakuj pomadkę, odkręć zakrętkę, przełóż dolną część szminki od zewnętrznej części podziękowania i następnie zakręć nakrętkę od góry. Gotowe! Pomadka dobrze trzyma się kartki, więc nie musisz się martwić, że się zsunie. 🙂

Moje dziewczyny były zadowolone i było im bardzo miło, że pomyślałam o małym upominku dla nich 🙂

 

 

    1. Jakiego rozmiaru są kartki? Ponieważ jak wydrukowalam szablon to wydrukowala mi się na całą stronę A4

      1. Jeśli szablon wydrukował Ci się na całą stronę A4, to drukarka musiała zmienić ustawienia. Na zdjęciu jest kartka w rozmiarze A4, na której wydrukowany jest szablon i jak widzisz, jest to dość mała karteczka, nie mam pojęcia, ile dokładnie ma cm. Spróbuj wejść w ustawienia drukarki, być może masz ustawioną opcję „Dopasuj do strony”, co powoduje, że po wydrukowaniu wychodzi taka wielka.

  1. Kto nie lubi takich wdzięcznych upominków? Pomysł sam w sobie genialny a prezent bardzo kreatywny i spersonalizowany, z pewnością obdarowane zachwycone. Do pomysłów warto dorzucić drobne zawieszki z grawerami np. z inicjałami wszystkich przyjaciółek albo drobne przekąski w fantazyjnych opakowaniach 🙂

  2. Świetny pomysł z tymi prezentami 🙂 Która z nas nie lubi kosmetyków, tym bardziej zapakowanych w taki oryginalnych sposób. Koleżanki pewnie były zachwycone!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *