Ślub i Wesele | Wesele

Quiz weselny – mini zabawa dla gości

8 sierpnia 2019

O tym, że ankiety weselne cieszą się dużą popularnością, przynajmniej na moim blogu, wiem doskonale 🙂 Dlatego, tym razem przychodzę do Was z nową formą „mini zabawy” dla gości weselnych.

Przygotowałam dla Was quiz „Ona czy On – zgadnij kto?”, w którym goście znajdą 15 pytań o przyszłej parze młodej. Będą musieli zmierzyć się z odpowiedziami i obstawić np. „Kto wstaje wcześniej?” czy też „Kto jest lepszym kucharzem?”. To świetny pomysł na urozmaicenie księgi gości czy po prostu jako dodatek.

Jeśli spodobał Ci się mój pomysł, quiz możesz pobrać w 3 wersjach kolorystycznych:

> Quiz – Ona czy On? wersja czarno-biała <<

> Quiz – Ona czy On? wersja różowa <<

> Quiz – Ona czy On? wersja czerwona <<

Jeśli jeszcze nie pobrałeś ankiet weselnych, które tak lubicie, zapraszam tutaj >> Ankiety weselne – PDF do pobrania <<

P. S

Od czasu do czasu dzielę się tu z Wami moją twórczością. Udostępniam Wam to, co zrobiłam zupełnie za darmo, dlatego chciałabym, żebyście szanowali moją pracę i nie udostępniali dalej mojej własności, jako Wasze prace. To bardzo podcina skrzydła…

  1. Super pomysł z tymi ankietami <3 A co do podpisywania się pod cudzą pracą, to chyba niestety nie ma innego wyjścia niż samemu się pod nią wcześniej podpisać, ukryć gdzieś logo itd. Chociaż nawet to czasem nie jest w stanie powstrzymać niektórych ludzi :/

  2. Ja własnie planuję ślub i muszę przyznać, że to świetny pomysł 🙂 Pewnie nikt by nie zaznaczył, że to mój narzeczony bierze dłuższy prysznic i wydaje więcej pieniędzy!

  3. Kapitalny pomysł z tą ankietą, zwłaszcza że serio można je wklejać do księgi gości 😀 podsyłam tego linka kuzynce która w przyszłym roku w maju bierze ślub 😀

    1. Super! Cieszę się, że tak Ci się spodobał i mam nadzieję, że kuzynce również przypadnie do gustu! 🙂 Pozdrawiam serdecznie!

  4. Bardzo ciekawy wpis! Sama jestem na etapie planowania ślubu i takie rozwiązanie bardzo mi się podoba. Szukam rozwiązań, które zaskoczą gości, ale będą też świetną pamiątką dla nas. Zakupiłam już księgę weselną, ale taki quiz to bardzo ciekawa zabawa dla wszystkich. Zainspirowaliście mnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *