Inspiracje

Pomysł na dekorację w hawajskim stylu | Wieczór panieński na Twoim balkonie

13 czerwca 2018

Dzisiaj chciałabym Was trochę zainspirować 🙂 W minioną sobotę organizowałam małe przyjęcie dla moich koleżanek. Pierwszy raz zdecydowałam się na zrobienie małego party na balkonie, padło na styl hawajski i było naprawdę świetnie!

Jesteś świadkową, a może przyszłą panną młodą? Jeśli organizujesz wieczór panieński w domu, albo po prostu zdecydowałaś się sama zadbać o dekoracje, to idealnym motywem przewodnim imprezy będzie styl hawajski/egzotyczny – jak zwał, tak zwał 🙂 Wystarczy kilka fajnych gadżetów i balkon zamienia się w całkowicie inne miejsce ze świetnym klimatem. Oczywiście nie musi to być balkon, może być pokój, ogród albo taras.

Do przygotowania imprezy część swoich dekoracji kupiłam on-line, jest całkiem sporo sklepów, w których możemy wybierać pomysłowe dekoracje. Ja zdecydowałam się na zakup papierowych talerzyków i kubeczków na lody, które wykorzystałam do popcornu i truskawek. Zamówiłam też różowe napisy „aloha” i wizytówki w kształcie liścia monstery. Miałam też kilka wykałaczek z flamingami oraz znaczniki na szklanki i korek do butelki, również z tym motywem. Sama zrobiłam śliczną girlandę z egzotycznych liści i kwiatów, dołożyłam cotton balls’y, kolorowe poduszki, trochę kwiatów i impreza w hawajskim stylu była gotowa! Dziewczyny były pod wrażeniem tego, jak wszystko fajnie wyglądało! 🙂 Przyniosły też hawajskie naszyjniki, brakowało tylko kokosów zamiast staników i spódniczki z trawy 🌴🥥.

Jak zrobić taką girlandę? Wystarczy papier, klej, nożyczki i trochę wolnego czasu…! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *