Podróż poślubna

Najpiękniejsze kadry – podróż poślubna cz. I

28 stycznia 2019

Nazwać naszą podróż poślubną najpiękniejszym wyjazdem w życiu to zdecydowanie za mało. Było to spełnienie wspólnych marzeń, które narodziły się na początku naszej znajomości. Do tej pory, kiedy patrzę na mapę świata i wyobrażam sobie, że byłam gdzieś pośrodku Oceanu Indyjskiego, na maleńkiej wysepce, to nie wierzę. Spełnianie marzeń, to naprawdę fantastyczna sprawa!

Udało mi się to trzeci raz w życiu i już nie mogę doczekać się kolejnego! Oczywiście nie zdradzę Wam, o jakie marzenie chodzi tym razem! Ten wyjazd pozwolił mi też na odhaczenie kilku rzeczy z mojej bucket list! 🙂 Ciężko wybrać kilka zdjęć z ponad 2000, które udało nam się zrobić podczas całego wyjazdu, ale chce się z Wami podzielić chociaż częścią naszych wspomnień. Chciałam zamieścić wszystko razem, ale już wiem, że mi się to nie uda, więc rozbijam ten wpis na 2 części.

Dzisiaj kilka zdjęć z Dubaju. Spędziliśmy tam 3 pierwsze dni podróży. Wystarczająco, żeby zobaczyć główne atrakcje miasta, tj. Burj Khalifę, Miracle Garden czy Targ Przypraw, ale zdecydowanie za mało, żeby wczuć się w klimat miasta i na spokojnie zobaczyć całą resztę atrakcji.

Widok na panoramę miasta z Burj Khalifa
Jak widzicie, nad miastem unosił się lekki smog. Najlepiej na taras widokowy wjechać w godzinach porannych.

Fontanny
Dubaj Marina – nowy dystrykt miasta z pnącymi się drapaczami chmur

Słynny żaglowiec Burdż al-Arab
Taksówka wodna
Targ przypraw
Cynamon, kardamon, wędzona limonka, mentol, szafran i więcej!
Burj Khalify nie da się tak łatwo sfotografować 🙂

To nie muzeum, to Dubai Maill 😛
Miracle Garden

 

Desert Safari – obowiązkowy punkt podróży

Jeden z piękniejszych zachodów słońca <3
  1. Zazdroszczę takiej świetnej podróży! Dubaj to również moje wielkie marzenie i chciałabym kiedyś tam pojechać 🙂 Super zdjęcia, będą idealną pamiątką.

    1. To tylko jedna część naszej podróży, właśnie tworzę kolejny wpis z porcją zdjęć z kolejnego miejsca, które udało nam się wtedy odwiedzić 🙂 Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *