Inspiracje

Living Coral – kolor Pantone 2019

12 lutego 2019

Pewnie już słyszeliście, że Living Coral, to kolor roku Pantone 2019! Charakteryzuje się go jako ciekawy, nowoczesny, ale jednocześnie łagodny. Wcześniej nie myślałam o takim odcieniu w kategoriach koloru przewodniego wesela, ale teraz już wiem, że można go wspaniale ograć. Pozwoli on osiągnąć genialny, no i oczywiście najmodniejszy efekt roku.

Zrobiłam krótki przegląd i przedstawiam Wam parę inspiracji, być może zakochacie się w tym kolorze i zechcecie, żeby towarzyszył Wam w najpiękniejszym dniu Waszego życia. Ze swojej strony zachęcam Was, od odejścia od standardowych odcieni wesela i pójście w nowoczesność. Zawsze fajnie jest zrobić wrażenie.


 

 

  1. Powiedziałabym, że living coral to bardzo „ślubny kolor”. Można go bardzo ładnie zakomponować w ślubnej aranżacji, jest delikatny, nie narzucający się i całkiem przyjemny dla oka jeśli ktoś lubi takie pastelowe barwy 😉 Z początku uważałam go za ”majtkowy” i babciny ale chcąc nie chcąc tak się z nim opatrzyłam, że już nie odwracam wzroku na jego widok haha

  2. Moim zdaniem ten kolor jest o wiele ładniejszy od zeszłorocznego ultra violetu 😉 O wiele łatwiej jest dodać go do ślubnych dekoracji niż intensywny fiolet, który na ślubach nie zawsze prezentuje się dobrze. Miły i przyjemny dla oka odcień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *