Inspiracje | Ślub i Wesele

Co zamiast pieniędzy? – pomysł na prezent dla pary młodej

23 lutego 2019

Utarło się, że młodej parze zwykle w prezencie daje się pieniądze. Szczególnie od kilku lat, kiedy rymowanki, których jestem przeciwniczką, wiodą prym na rozdawanych zaproszeniach. Fajnie dostać pieniądze, a z mało modną poduszką z napisem Para Młoda czy zestawem ręczników, który nijak nie pasuje do wystroju mieszkania, nie wiadomo do końca, co zrobić. Jeśli w tym roku czeka Was jakieś wesele i chcielibyście podarować coś zamiast pieniędzy, co nie przysporzy kłopotów nowożeńcom, to mam dla was kilka pomysłów.

Dlaczego o tym mówię? Z perspektywy Młodej Pary, najzwyczajniej w świecie miło jest dostać prezent. Poza tym jestem zwolenniczką kreatywności. Jeśli, więc Twój starszy brat, młodsza siostra, przyjaciółka, kuzyn, bliski znajomi pobiera się w najbliższym czasie, pomyśl o tym, czy nie warto sprawić mu/jej trochę nieoczywistej radości. Pamiętaj oczywiście, że podane przeze mnie pomysły, nie przypadną wszystkim do gustu, warto więc najpierw przeanalizować zainteresowania młodego małżeństwa.

Przedstawione tutaj pomysły na prezenty dla Młodej Pary, to rzeczy, które sami otrzymaliśmy w dniu ślubu.

  1. Kolacja w ciemności

Kolacja w ciemności jeszcze przed nami, sądzę, że wybierzemy się na nią w przyszłym miesiącu i już nie mogę się doczekać. Dlaczego jest to dobry pomysł na prezent? Jest to zupełnie coś innego, czego prawdopodobnie Twoi bliscy nie mieli okazji przeżyć. Z relacji koleżanki z pracy wiem, że to niezwykłe doznania, bardzo ciekawe i niespodziewane. Po drugie, to wspaniały pretekst do wyjścia, przecież małżeństwo nie oznacza końca randek.

2. Degustacja wina, warsztaty z sommelierem. 

To kolejna wspaniała okazja na wyjście dla Młodej Pary. Jest to idealna propozycja dla fanów wina i nie tylko. Ten prezent również czeka w naszej kolejce na realizację. Może odkryjemy jakieś nowe pasje? 🙂

3. Bon wyjazdowy

To kolejny świetny prezent, który dostaliśmy i już nie mogę się doczekać, kiedy w końcu wyjedziemy na weekend tylko we dwoje. Góry, morze, Mazury? Na szczęście zależy to tylko od nas. Bon jest na konkretną stronę, na której jest szeroka oferta wyjazdowa. Oczywiście nie trzeba ograniczać się do kwoty, jaką otrzymaliśmy i bez problemu można dopłacić brakującą część.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *