Ślub Handmade

Gadżety do fotobudki do pobrania – zrób to sam! Papierowe DIY

31 maja 2019

Moda na fotobudki na weselach trwa w najlepsze od ładnych kilku lat i ciągle nie ustaje. Nic dziwnego, to prosty i efektowny sposób na atrakcję dla gości. Do wyboru mamy mnóstwo opcji: klasyczne fotobudki, fotobudki lustra, fotobudki w stylu vintage. Z łatwością można je dopasować do charakteru wesela i wybrać najbardziej korzystną dla nas opcję.

Zdecydowaliście się na fotobudkę na swoim weselu? Mam dla Was miłą niespodziankę, która jeszcze bardziej urozmaici Wasze wesele. Stworzyłam dla Was zestaw gadżetów, który wystarczy wydrukować, wyciąć i nakleić na patyczki lub słomki. Poniżej krótka instrukcja w 3 krokach 🙂 Tym sposobem będziecie mieli autorskie rekwizyty do zdjęć, które jeszcze bardziej ubarwią wspomnienia tego dnia.

Jeśli nie zdecydowaliście się na fotobudkę, nic nie stoi na przeszkodzie, aby i tak wykonać te gadżety i wykorzystać je do klasycznych zdjęć aparatem czy telefonem. Do dzieła!

Do przygotowania gadżetów do zdjęć będą Ci potrzebne:

  1. papier techniczny lub inny sztywny, najlepiej w kolorze białym,
  2. nożyczki,
  3. klej,
  4. drewniane patyczki/słomki/długie wykałaczki.

 

Krok 1.

Wydrukuj dostępne szablony, do pobrania tutaj >> Gadżety do fotobudki do pobrania <<

Krok 2.

Wytnij dokładnie ich kształty.

Krok 3.

Posmaruj klejem kartkę lub słomkę/patyczek, przyklej gotowe grafiki i gotowe!

Udanej zabawy, jeśli wykonasz proponowane przeze mnie gadżety do fotobudki, oznacz mnie #bytheweddbook – będzie mi bardzo miło!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *