Inspiracje | Przygotowania

7 pomysłów na udany wieczór panieński

12 czerwca 2017

Witajcie!

Do mojego wieczoru panieńskiego, co prawda jeszcze ponad rok, ale kiedy ostatnio byłam na kolacji z koleżanką poprosiła mnie o radę w tej sprawie. Zaczęłam się zastanawiać później, jaki wieczór panieński mnie by ucieszył i postanowiłam, że warto stworzyć tematyczny wpis, bo sezon przecież w pełni! 🙂

Pierwsza zasada, którą powinnyśmy się kierować organizując wieczór panieński? Pamiętajmy, że urządzamy go dla przyszłej panny młodej (naszej przyjaciółki/koleżanki), warto, więc wziąć pod uwagę jej preferencje. Jeśli nie przepada za dyskotekami, nie próbujmy na siłę jej do tego przekonywać, na pewno nie będzie się dobrze czuła podczas gorącej nocy w klubie. Nie każda chce też, by jej wieczór opatrzony był gadżetami w kształcie penisów, nie obrażajmy się za to! 🙈 Druga sprawa to towarzystwo. Jeśli nie jesteśmy pewne uzgodnijmy z panną młodą, z kim chce spędzić ten ważny wieczór. Nie warto zapraszać wianuszka koleżanek tylko dlatego, żeby pochwalić się pokaźną liczbą osób na zdjęciu. Ważne, żeby osoby, które będą towarzyszyć naprawdę darzą sympatią pannę i będą starały się sprawić, aby faktycznie ten wieczór był wyjątkowy! Trzecia dość istotna sprawa…wiadomo, że kobietom ciężko się dogadać, każda z Was chciałaby dorzucić swoje trzy grosze do organizacji, ale jeśli druhna nie prosi Was o pomoc nie starajcie się na siłę pomagać, bo z doświadczenia wiemy, że czasem źle się to kończy.😉 Konfliktom mówimy nie! Podstawy mamy za sobą teraz czas na pomysły.

Przedstawię Wam zupełnie subiektywne alternatywy dla wieczoru panieńskiego, nie są to gotowe scenariusze, a jedynie pomysły, które można dowolnie łączyć, eliminować i może uda się stworzyć tym sposobem coś naprawdę wyjątkowego:

1.Koncert

Wybierzcie się na koncert swojego idola. Na pewno będą to niezapomniane chwile i będziecie się świetnie bawić w rytmie ulubionej muzyki. Jeśli dodatkowo zorganizujecie dedykowany autograf – Wasza przyjaciółka będzie wniebowzięta!

2. Spa Day

Jeśli lubicie damskie przyjemności zafundujcie sobie cały dzień tylko dla siebie. Maseczki, masaże, manicure, pedicure, makijaże. Jeśli budżet nie pozwala Wam, żeby ktoś zajął się Wami profesjonalnie, zorganizujcie to same. Może wśród Was jest dziewczyna, która profesjonalnie maluje, a może makijaż to jej pasja? Rozejrzyjcie się dokoła. Do tego wino i ploteczki. muzyka i udany dzień gotowy.

3. Sesja zdjęciowa

Wspólna sesja zdjęciowa z tego dnia będzie wspaniałą pamiątką dla Waszej przyjaciółki i przy okazji dla Was. Będziecie się przy tym świetnie bawić i miło spędzać czas we własnym towarzystwie.

4. Lekcja tańca

Możecie wybrać dowolny styl, ale ja proponuję pole dance. Spróbujecie czegoś nowego, poczujecie się sexy, a później będziecie mogły wykorzystać swoje zdolności w sypialni – same plusy! 🙊

5. Impreza wyjazdowa

Do tego potrzebny jest oczywiście większy budżet, ale jeśli możecie sobie na to pozwolić to jest to wspaniały pomysł. Kiedy byłyście gdzieś ostatnio tylko w damskim towarzystwie? No właśnie! Wyobraźcie sobie całodzienne plażowanie i wieczorne imprezy – brzmi super!

6. Ekstremalne doznania

Kto powiedział, że tylko faceci mogą jeździć na quadach, wybrać się do parku linowego, na paintball czy gokarty?! Nikt. Jeśli lubicie dreszczyk emocji to taki dzień przyniesie na pewno niezapomniane doznania i zapadanie przyszłej pannie młodej w pamięć na długi czas.

7. Impreza tematyczna

Jeśli Wasza przyjaciółka nie przepada za klasycznymi wypadami do klubu zorganizujcie domówkę, ale nie taką zwykłą, którą już znacie. Wymyślcie temat przewodni, np. lata 70., 80., a może i 30., wampiry, Wielki Gatsby, dziki zachód, Hawaje, Hollywood – limitem jest tylko Wasza wyobraźnia. 🙂 Zadbajcie o stroje, ale również o odpowiednią muzykę i wystrój wnętrza, niezapomniane chwile gwarantowane!

 

Do wszystkich pomysłów warto dołączyć gry towarzyskie. Pytania do przyszłej panny młodej mogą wydawać się już przeżytkiem, ale jeśli odpowiednio się postaracie i wymyślicie naprawdę kreatywne zadania dobra zabawa gwarantowana!

Jeśli natomiast Wy przyszłe panny młode uważacie, że wieczór panieński nie jest dla Was, wybierzcie się na piknik, zakupy albo zaproście najbliższą przyjaciółkę na wieczorne ploty i drinka! 😍

Byłyście kiedyś na oryginalnym wieczorze panieńskim? Podzielcie się wrażeniami w komentarzach, może ktoś skorzysta w Waszych porad.

Pozdrawiam

Patrycja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *