Inspiracje | Poradnik | Ślub Handmade | Wesele

3 sposoby na kółko z Waszymi imionami – ścianka za Państwem Młodym

9 sierpnia 2018

Patrycja i Damian

Dzisiaj chcę Wam przedstawić mój pomysł na naszą ślubną ściankę, a właściwie jeden z jej elementów, bo finalny efekt będzie widoczny oczywiście dopiero podczas wesela. Bohaterem dekoracji za naszymi krzesłami będzie znane już powszechnie koło z imionami Młodej Pary. Kółko zamówiłam za pośrednictwem Allegro. Możecie wybrać kolor, napis i rozmiar. Najbardziej popularna jest wersja z imionami, ale są jeszcze takie z napisem „Love”, czy też „Mąż” i „Żona”. Nie jest to duży koszt, a daje fajny i ciekawy efekt.

Zdecydowaliśmy się na takie o średnicy 60 cm, w kolorze złota, które pięknie zgrywa się z wystrojem sali oraz wybranymi przez nas elementami papaterii. Zawiśnie nad naszymi głowami na białej zasłonie. Co będzie do tego? To pozostawię do wesela słodką tajemnicą! Jednak, żeby nie rozczarować Was do końca pokażę Wam 3 proste sposoby na to, jak szybko i efektownie ozdobić takie kółko.

Opcja nr 1

Opcją nr 1 powinna być propozycja w wersji minimalistycznej bez żadnej ozdób, bo i tak może się prezentować, ale to każdy potrafi. Ja chciałabym się tu skupić na delikatnej dekoracji kwiatami, które wpiszą się w kolorystykę i dekorację Waszej sali weselnej. Na potrzeby zrobienia wpisu wykorzystałam 3 gałązki eustomy, 1 goździka i gałązkę ruskusu. Przymocowałam je za pomocą tasiemki w beżowym kolorze na prawej, dolnej stronie okręgu.

Opcja nr 2

To opcja bogatsza, która zawiera dodatkową dekorację symetrycznie względem pierwszej. W górnym, lewym miejscu koła umieszczamy dodatkowe kwiaty, ale już w nie tak obfitej wersji. Początkowo tę wersję dekoracji uznałam za brzydką, ale po zrobieniu zdjęć i obejrzeniu wszystkich od początku stwierdziłam, że to najlepsza z trzech wersji!

Opcja nr 3

Tutaj odchodzimy od dekoracji kwiatami i robimy fokus na wdzięczne tasiemki. Dostępne w wielu kolorach i wzorach pozwalają na stworzenie cudownych kompozycji w boho stylu. Kwiaty są opcją uniwersalną, natomiast wstążki warto wybrać do wesel z charakterem hipissowskiego luzu.

Znacie jakieś inne sposoby na ozdobienie kółek z imionami? 🙂

  1. Bardzo ciekawy ten sposób 3 nie wpadłabym na coś takiego 😀 Jednak mi najbardziej przypadła do gustu opcja 2, w tej 1 za mało się działo, a w drugiej kompozycja jest w sam raz.

  2. Myślę, że takie koło jest teraz niezbędnym elementem dekoracji na weselu. Nie dość, że pięknie wygląda, to osoby towarzyszące, które przed ślubem nie znały pary młodej, nie zapomną ich imion! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *