Inspiracje | Trendy

Zuhair Murad – nowa kolekcja sukien ślubnych na wiosnę 2019 – trendy

11 października 2018

Nawet nie wiecie, jak bardzo zazdroszczę wszystkim przyszłorocznym Pannom Młodym poszukiwania swojej wymarzonej sukni ślubnej! Moje poszukiwania wspominam kiepsko i mimo tego, że jestem już po ślubie, to wciąż uwielbiam oglądać sukienki w Internecie i liczę na to, że jeszcze będę miała okazję pójść do salonu sukien ślubnych, tym razem w roli jurora.

Przez ostatnie lata podglądałam projekty Zuhaira Murada z wielkim zaciekawieniem i nie mniejszym zachwytem! Później wiedziałam, że jego projekty są poza moim zasięgiem, a teraz mogę podzielić się z Wami jego cudowną kolekcją na 2019 rok! Mam nadzieję, że się zainspirujecie i być może ułatwi Wam to poszukiwania waszej sukienki.

Trendy w sukniach ślubncych na 2019 rok? Patrząc na projekty Murada, to przede wszystkim odkryte ramiona w stylu Meghan Markle, bogate zdobienia, misterne koronki, obecność florystycznych motywów, metaliczne detale i piękny dodatki w postaci piór. Wszystko to składa się w tradycję przełamaną nowoczesnością.

Projekty Zuhaira dopracowane są w najmniejszych szczegółach, zachwycają wykonaniem, użytymi materiałami i doskonałym wykonaniem. Wszystko to sprawia, że stają się przedmiotem pożądania kobiet na całym świecie, niestety dostępne są tylko dla wybranych. Co je wyróżnia? Na moje oko przede wszystkim bogate zdobienia, które jednak mają odpowiedni balans i smak. Która z sylwetek mogłaby być Waszą suknią ślubną? Ja nie mogę się zdecydować, ale chyba skusiłabym się na propozycję nr 1!

  1. Jestem zachwycona tymi zdobionymi sukniami! Ostatnio widziałam tylko proste modele, a takie mi się nie podobają. Te suknie są naprawdę piękne! Już widzę siebie w jednej z nich 🙂

    1. Mi proste suknie podobają się na kimś, do mnie jakoś nie przemawiały 🙂 No i sugerują mocno styl wesela, bo są mocno eleganckie. 🙂 Która najbardziej przypadła Ci do gustu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *