Ślub Handmade

Kreatywnie o pieniądzach – DIY

6 września 2017

W minioną sobotę mieliśmy okazję uczestniczyć w przepięknym ślubie mojej koleżanki ze studiów! Wesele naprawdę się udało, a my miło spędziliśmy czas i naprawdę dobrze się bawiliśmy. Z racji tego, że bardzo lubię Martynę chciałam podarować jej coś bardziej wyjątkowego, coś od siebie. I tym sposobem powstała ta śliczna ramka.

Do przygotowania ramki z pieniędzmi potrzebne Ci będą:

  • ramka, ja swoją kupiłam w Ikei
  • obrazek, możesz go wydrukować lub jeśli posiadasz zdolności manualne osobiście go namalować. Ja wybrałam opcję z drukarką, obrazek pobrałam tutaj .
  • kolorowa wstążka, ja wybrałam dwie w różnych kolorach. (Empik)
  • nożyczki.
  • klej na gorąco lub zwykły.

prezent dla młodych_1

Krok 1

Wytnij obrazek. Następnie przyklej do passe-partout dołączonego do ramki. Dodatkowo możesz podkleić całość blokiem technicznym dla większej stabilności.

Teraz przejdź do składania pieniędzy w rulonik i przewiązywania ich kokardką. Jeśli masz kogoś w pobliżu poproś o małą pomoc – przyda się! Jeżeli nie chcesz, żeby pieniądze były widoczne możesz je dodatkowo owinąć w kolorowy karton.

 

 

 

Krok 3

Rada! Dotnij sznureczki mocujące do różnych długości, tym sposobem całość będzie się lepiej prezentowała i wszystkie wstążki będą widoczne.

Krok 4

Następnie przejdź do klejenia. Wybierz miejsce, do którego chcesz przymocować pieniądze. Nałóż klej, przyklej wstążke, dociśnij i analogicznie działaj, aż przykleisz wszystkie wstążeczki.

Krok 5

Całość wykończ przyklejając na wierzchu kokardkę. Zasłoni klej, nierówności i zapewni dodatkową dekorację.

I gotowe!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *